Jdi na obsah Jdi na menu
 


Situační plán výstavby větrných elektráren Vlčkovice – Kostelní vrch

 

 

 

 

vlkckovice-1.jpg

Pohled z VLČKOVIC

 

 

 

 

   Myslíte, že je neuvidíte a    neuslyšíte?

   Omyl!

Budete je vidět z kteréhokoliv místa v obci a jejich hluk budete poslouchat minimálně 30 let!!!

 

 

 

 

vlkckovice-2.jpg

 

 

Pohled z MLADKOVA

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ztráty

(Zdeněk K., 25. 3. 2011 2:03)

Toto je jen vizualizace, avšak v realitě budu v oknech mého příbytku spatřovat ostentativně otáčející se listy vrtule a slyšet jejich svist. Možná si na to zvyknu? Možná ne? Co s tím? Život jde dál. Žiji tady v okolí nějakej ten pátek a na tom svým domku jsem se pěkně namakal. Mám tento kraj rád a vybral jsem si ho jako místo pro život. Nicméně s ohledem na záměr výstavby VTE tento postoj přehodnocuji. Vždyť jsou i jiná místa. Tak jsem kontaktoval realitku s nabídkou prodeje našeho domu. Vzhledem ke skutečnosti pouhého záměru výstavby VTE jsem byl upozorněn na to, že tuto skutečnost jsou povinni zohlednit v rámci nabídky prodeje nemovitosti. A jelikož se jedná o nemovitost v rekreační oblasti může být její tržní cena nižší až o 40% oproti odhadní ceně. Domnívám se, že proklamovaný zisk investora pro obecní rozpočet nedokáže kompenzovat ztrátu vzniklou na osobním vlastnictví a celý záměr výstavby VTE povede v důsledku k znehodnocení krajiny, vlastnických práv a majetku obyvatel.

Re: Ztráty

(Honza, 25. 3. 2011 12:54)

Tohle je bohužel to, co zastuputele obce Mladkov , až na 1 nebo 2 vyjímky, naprosto ignoruje. Že znehodnotí něčí celoživotní investici do nemovitosti nepovažují za argument.Jen se musím ptát, PROČ nad těmito hlasy alespoň chvíli nepřemýšlí. Prostě co nechci slyšet neexistuje.Hlavně, že se místostarosta pořád bojí, co tomu nebo onomu řekne Synergion.

Re: Ztráty

(pejsovej, 29. 5. 2012 21:40)

Tak to vás v tý realitce pěkně tahali za nos, zřejmě šlo o pěkné vykuky, anebo sám kecáte. Snížení ceny domu o 40 % z důvodu, že xset metrů od vás jsou větrníky, je prostě nesmysl. Možná se nechali zmást vašim tvrzením, že uslyšíte svistot listů vrtule. Z okna domu těžko, ledaže byste bydlel pár desítek metrů od něj. VTE nejsou nijak moc hlučné, protože jinak by hygiena nikdy nemohla dát souhlasné stanovisko ...

protest proti hyzdeni krajiny

(josef schöndorf, 29. 3. 2011 19:28)

muj nazor na zastupitelstvo mladkova tyto lidi by se měly stydět měli by si uvědomit oni by měli hajit sve voliče nikoliv cizaky a ne vyhrožovat svym voličum zapominaj oni by si měli uvědomit že udělali zasadnou chybu a měli by za ni platit oni nikoliv občani Petroviček pro nas nic zasadneho neudělali vše se toči kolem nesmyslnych finančich slibu ktere nejsou relevatni jsou to jen prazdna slova a proto by se měli spamatovat.